ASISTENTKA JEDNATELE

Boskovice

OM Canopies s.r.o. vyvíjí nástavby – hardtopy na terénní pick-upy, laminátové součásti konstrukcí automobilů a vývoj a realizace individuálních projektů v oblasti pick-up 4x4 na zakázku.

Hledáte pestrou práci v oblasti administrativy, kde uplatníme své znalosti AJ?

  • Co bude součástí vaší práce?
    - kontakt se zahraničními dodavateli, objednávky zboží, logistika, zpracování jednoduchých nabídek, evidence objednávek - příjem dokladů (faktur), administrativa webových stránek - tvorba a aktualizace ceníků, příjem a třídění pošty, i elektronické, výkazy - statistika, EKO-KOM - atd.
  • Jaká dovednosti preferujeme?
    Očekáváme od vás znalost AJ (slovem i písmem) a znalost práce na PC. Důležitá je také pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost a ochota se učit nové věci. Na pozici vás zaučíme. Pozice je možná i pro absolventky.
  • Co můžete očekávat od nás?
    Nabízíme pracovní poměr prozatím na dobu určitou (zástup za MD) na plný úvazek, nástup pokud možno ihned. Finanční ohodnocení odpovídající dané pozici, individuálně nastavíme společně na pracovním pohovoru.

Online žádost o práci

Mám zájem o práci - Asistent/ka jednatele, Boskovice*
Odesláním formuláře souhlasím s předáním mé žádosti zaměstnavateli a se zařazením do výběrového řízení. Chci zvýšit své možnosti na uplatnění a proto souhlasím se zasíláním podobných nabídek práce a informacemi z oblasti osobního rozvoje. Přijímám také pozvánku na firemní facebook. Emaily mi budou chodit 2x do měsíce a pokud už nebudu chtít, kdykoli můžu tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu.

Více informací také na info@brigomat.cz, 722 199 499. Další nabídky práce na: