BRUSIČ  - přípravář

Boskovice

Online žádost


Mám zájem o práci na pozici*
Řidičský průkaz
Odesláním formuláře souhlasím s předáním mé žádosti zaměstnavateli a se zařazením do výběrového řízení. Chci zvýšit své možnosti na uplatnění a proto souhlasím se zasíláním podobných nabídek práce a informacemi z oblasti osobního rozvoje. Přijímám také pozvánku na firemní facebook. Emaily mi budou chodit 2x do měsíce a pokud už nebudu chtít, kdykoli můžu tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu.

Informace k pracovní nabídce


 • Kde budete pracovat
  Do provozu významné firmy Color Profi Boskovice, která působí v oblasti lakování a lisování pro automotive aktuálně přijeme nové pracovníky na pozici brusič - přípravář.
 • Náplň práce
  Na této pozici budete vykonávat broušení, tmelení a přípravu na lakování kovových dílů.
 • Očekáváme od Vás
  Požadujeme zodpovědnost, pečlivost a ochotu učit se novým věcem. Praxe v oboru je pro Vás výhodou, nikoliv podmínkou. Práce je vhodná i pro zájemce bez praxe a absolventy.
 • Můžete se těšit
  Za spolupráci Vám nabízíme úkolovou mzdu – tzn. výdělek podle výkonu, po dobu zaučování garantovaná min. mzda ve výši 100 Kč/hod. + odměny a příplatky. Dále na vás čeká řada firemních benefitů (např. 13-tý plat, příspěvky na stravování,..)

Hledáte práci na okrese Blansko a v blízkém okolí?

Další nabídky práce z podobných profesí naleznete na webu.