OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

v oboru potravinářství

Máte zkušenosti na pozici obchodního zástupce nebo jste aktivním prodejcem?

Přijmeme do týmu menší rodinné společnosti šikovného prodejce (těstovin), který bude spoluvytvářet budoucnost této mladé potravinářské firmy.

Pro koho je pozice určena?

Vhodné jako vedlejší přivýdělěk pro již aktivního prodejce nebo pro maminky na mateřské (profesí obchodní zástupkyně). Možnost spolupráce na dohodu nebo ŽL (vzájemná fakturace).

Co budete na pozici zastávat?

Náplní práce je telefonicky, emailem i osobně si sjednávat schůzky, jezdit a nabízet produkt (vzorky a dokumentace k dispozici), a uzavírat zakázky.

Jaké zákazníky oslovíte?

Cílem jsou školní jídelny, cateringové a svatební agentury, restaurace, farmářské prodejny, prodejny zdravé výživy.

Kdy můžete začít pracovat?

Dle domluvy od cca 1.10.2018 (spolupráce min. na 6 měsíců)

Kde budete pracovat?

Oslovení potenciálních zákazníků v Brně a okolí (směr Rajhrad).

Na co se můžete těšit?

Na flexibilní pracovní dobu dle dohody (cca 2 dny v týdnu), úhrada nákladů spojených s činností, zajímavé ohodnocení + provize z uzavřených zakázek.

Vyplňte žádost a my Vás budeme obratem kontaktovat

Mám zájem o práci na pozici*
Odesláním formuláře souhlasím s předáním mé žádosti zaměstnavateli a se zařazením do výběrového řízení. Chci zvýšit své možnosti na uplatnění a proto souhlasím se zasíláním podobných nabídek práce a informacemi z oblasti osobního rozvoje. Přijímám také pozvánku na firemní facebook. Emaily mi budou chodit 2x do měsíce a pokud už nebudu chtít, kdykoli můžu tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu.

Seznamte se s výrobky, která budete prodávat.

776 353 787

info@brigomat.cz