ZÁMEČNÍK

Blansko

Pracujte ve strojírenském odvětví a získejte cenné zkušenosti prosperující společnosti zabývající se zpracováním plechu. Společnost s dlouholetou historií na trhu a mezinárodním působením.

Informace k pracovní pozici


  • Co bude součástí vaší práce?
    Náplní práce bude ošetřování a údržba strojů a zařízení, servis strojů, ruční opracovávání strojních součástí, svářečské práce, strojní obrábění, zpracování náčrtků a podkladů.
  • Jaká dovednosti preferujeme?
    Očekáváme od vás zručnost a zodpovědný přístup k práci. Nesmí také chybět technické myšlení a znalost čtení výkresové dokumentace. Praxe na obdobné pozici je vaší velkou výhodou.
  • Co můžete očekávat od nás?
    Nabízíme stabilní pracovní poměr na HPP, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na penzijní připojištění a závodní stravování. Výhodou pro vás také může být práce v okresním městě.

Online žádost o práci  →

Mám zájem o práci na pozici*
Řidičský průkaz
Odesláním formuláře souhlasím s předáním mé žádosti zaměstnavateli a se zařazením do výběrového řízení. Chci zvýšit své možnosti na uplatnění a proto souhlasím se zasíláním podobných nabídek práce a informacemi z oblasti osobního rozvoje. Přijímám také pozvánku na firemní facebook. Emaily mi budou chodit 2x do měsíce a pokud už nebudu chtít, kdykoli můžu tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu.

Další nabídky práce, nejen z oboru strojírenství, naleznete na webu Brigomat.cz

Potřebujete poradit? Obraťte se na nás - 722 199 499, info@brigomat.cz